{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

300TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

WhatsApp Destek Hattı

Hakkımızda

Ecrou

Açık renk tonuyla pozitif etkiye sahip olan ekru renginden yola çıkarak ismini verdiğimiz ‘Ecrou’ markamız, taç figürü kullandığımız ve kadınların içindeki gizli prenseslere hitap ettiğimiz logomuzla özdeşleşerek marka yolculuğuna başlamıştır. Benzersiz ürün, yaratıcılık ve kültürel anlayış kombinasyonuyla, kendini müşterilerine ilham vermeye adamış bir yaşam tarzı satıcısı olan Ecrou, tacının altında duran herkesin hayatını daha güzel, daha kolay ve daha eğlenceli hale getirecek yenilikçi ürünler sunmayı hedeflemektedir.

‘Mutluluk bir lüks olmamalı’ prensibiyle yola çıkarak markasıyla yolu kesişen herkese aradıkları ve arzu ettikleri mutluluğu sağlarken; hayatı kolay ve eğlenceli hale getiren ve aynı zamanda herkesin erişebileceği ürünleri keyifli ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi ile sunmayı hedefleyen sıra dışı konsept mağaza tasarımları geliştirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, kadınlar başta olmak üzere ulaştığı her birey için satışa sunduğu tüm kategorilerde trendi takip ederek Güzellik, Sağlık, Giyim, Ev, Yaşam, Moda, Tekstil, Aksesuar, Hobi, Kırtasiye, Dijital Aksesuarlar gibi farklı ürün gruplarında 10.000’den fazla çeşit ürünü, 30’un üzerinde mağazası ve online platformları vasıtasıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Aynı zamanda bir hediye markası olan Ecrou, mağazaları içinde keşfedilmeye hazır renkli dünyasıyla 7’den 70’e tüm müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiştir. Tüm ürünlerini, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu ettiğinizi hayal ederek tasarlamakta ve cilt bakımından mutfak eşyalarına, tekstilden aksesuarlara uzanan binlerce çeşit ürünle, kendinize, ailenize, ya da en yakın arkadaşlarınıza kısaca tüm sevdiklerinize küçük sürprizler yapmanıza olanak sağlayarak, hayata güzellik katmaktadır.

2017 yılında hem fiziki hem de online platformlarda farklı markalar ile iş birliği yaparak önce Türkiye’de, sonra yurtdışında faaliyet göstermek amacı ile mağazacılık hayatına başlamıştır.

2018 Nisan ayında İstanbul’da ilk Yoyoso mağazası ve yoyoso.com.tr online satış mağazasını açmıştır.

2019 Ağustos ayında Mumuso markasını Ecrou bünyesine katmıştır.

2020 Ocak ayında Nişantaşı’nda ilk Ecrou mağazasını açmıştır.

2020 Aralık ayında Ecrou flagship mağazasını açmıştır.

2021 Ocak ayında Ukrayna’da operasyona başlamıştır.

2021 Mart ayında Almanya’da operasyona başlamıştır.

Genç, dinamik, hızlı karar alabilen ekibi ve yüzlerce çalışanıyla özgürlükçü, yeniliklere açık, müşterilerinin görüş ve isteklerine önem veren, bu doğrultuda hareket edebilen ve geri bildirimlerden beslenen bir yönetim anlayışını benimsemiştir. Ulusal bir marka olarak doğan ve bugün 30’un üzerinde mağazaya sahip olan Ecrou, bu sayıyı ülke içinde ve dünya genelinde 10 yıl içinde 1.000 mağaza olarak artırma ve uluslararası bir marka olma hedefiyle, büyüme yolculuğunda emin adımlarla yürümektedir. 

Değerlerimiz

Liderlik

Müşterilerimiz için her gün daha iyisini yaparak pazarın en iyisi olmak için çalışır, aynı zamanda bireysel inisiyatiflerle de ekip çalışmalarımızda kişisel liderliği güçlendiririz.

Sadelik

Müşterilerimize ve ekibimize değer katan tüm alanlarda daha yalın, daha çevik ve verimli çalışırız.

Güvenilirlik 

İş ortaklarımız ve iş arkadaşlarımızla birlikte doğru olanı yaparak, paydaşlarımızla birlikte başarılar elde ederiz.

Yenilikçilik

Farklı olmak ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için, sürekli gelişim ilkesiyle değişimin öncüsü oluruz.

Ekonomiklik

Kaynaklarımızı tasarruflu kullanarak, hem topluma hem de ekosisteme katkı sağlarız.

Takımdaşlık

Hem müşterilerimizden hem birbirimizden öğrenmeyi önemseyerek, işbirlikçi, katılımcı ve şeffaf iletişime sahip takım ruhu oluştururuz.

Sosyal Sorumluluk

Ekonomiklik değerimizden hareketle, kaynaklarımızı tasarruf bilinci ile kullanan, ekolojik denge ve sürdürülebilirliği önemseyen Yeşil Yakalı arkadaşlarımızla çalışırız. Bütünsel sağlığımıza özen gösterir; çevreye, insana ve ekosisteme duyarlılığı bir yaşam tarzı olarak benimseriz. Ofisimizde masa, sandalye gibi kaynaklarımızı ortak kullanır, işlerimizi ve toplantılarımızı dijital platformlardan yöneterek kağıt tüketmeyiz.

Sunduğumuz ürünlerde kaliteden ödün vermeyecek tedarikçiler ile işbirliği yapar, müşterilerimizin uzun soluklu kullanabilecekleri ürünleri tercih ederiz.

İş yapış biçimimizi evrensel değerlere uygun bir şekilde sürdürür, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin etik değerler içinde hareket etmelerini, kişi ve kurumların etik değerlere bağlı kalmalarını teşvik eder ve destekleriz.